Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ez a Counter Strike...

Miért van ez a Counter Strike 1.6?

Figyelt kérdés

Counter Strike 1.6

Amikor beléptem elindul minden játszottam is rengeteget de, gondoltam egyet és átállítottam 32 bitre, 3D3-ra, vagy Open GL-re, és ugye alkalmaztam minden majd a Cs, vissza bejött meg minden de már képet nem hozott be.. csak hangot. Leszedtem már 2 újat is.. le is töröltem uninstallal, Exe fájlban megpróbáltam a kompatibilis fül alatt állítani, hogy úgy elindítom és át állítom.. gépet is újra indítottam nyilván , meg már meg próbáltam regeditezni is a futtatásban. A windows újra telepítésén kívül ha bárkinek tippje,ötlete van akkor kérem segítsen, előre is köszönöm.

Stifii :D


2011. júl. 12. 12:59
 1/3 anonim válasza:

Több hiba is felmerülhet. Mivel magam is játszom vele :)

Talán nézd meg a videókártyát, hogy van elég helye a játéknak.. mert a Counter Strike 1.6 folyamatosan tölti le az újabb pluginokat,skineket, és scripteket is!(szerencsére csak egyszer kel letölteni, utána már nem!)Meglehet hogy a géped nem bírja, vagy pedig vírus van a gépen!Esetleg torrentről próbáld leszedni!

2011. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Videókártyád nembírja a 32 bitet csak a 16 bitet!


Úgytudod megoldani, hogy megkéred 1 ik barátodat akinek megvan hogy a leg alacsonyabb grafikára tegye le ( 640x480 16bit) és utána tegye rá 1 pendrivére vagy DVD re vagy cd re vagy mire ráfér, és te azt felrakod a gépedre mármint a ő telepítését "felhúzod" a gépedre, és menni fog, ha nem akkor nem tudom.

2011. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm megoldottuk és hasznosak voltak a válaszok köszönöm még1x!
2011. júl. 18. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!