Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki leírná nekem, hogy...

Valaki leírná nekem, hogy kell tölteni a ps3-as joystick-ot?

Figyelt kérdés
Aza helyzet, hogy nem rég kaptam és mivel használt volt nem kaptam hozzá papírokat.Valaki leírná, hogy meddig töltsem? A gépet bekapcsolva hagyjam? Mert mikor kikapcsoltam akkor nem világított a joy, hogy tölt. HELP
2011. júl. 12. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha PS3-ról töltöd akkor természetesen be kell hogy legyen kapcsolva a konzol.Az X360 ebből a szempontból jobb,mert ha töltöd a kontrollert és ki kapcsolod az X360-at akkor a konzol lényegében ki kapcsol mindent kivéve a hűtést és addig megy még a joy fel nem tölt és utána ki kapcsol magától..PS3-ban ilyen nincs.Menni kell a PS3-nak ha töltöd a joy-t.


A mellékelt USB kábellel rá nyomod a PS3-ra minimum 2 órára és utána kb 30 órát bír..Én néha úgy csináltam hogy amikor filmet néztem a PS3-on akkor töltöttem a joyt.Vagy PC-re dugtam mivel az szinte mindég megy.A Windows sipákol hogy nem tudja mi ez,de tölti és az a lényeg:)


Szóval 2 óra használat nélkül,bekapcsolt PS3-ra vagy PC-re dugva.

2011. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!!
2011. júl. 12. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!