Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmagyarázná ezt...

Valaki elmagyarázná ezt nekem? (Cod6 AIW)

Figyelt kérdés

Ha belépek egy szeróra 5mp után lefagy a kép és kidob, egész eddig semmi baj sem volt.


29. MW2 crashes and you get iw4sp.exe has stopped working error.


The 'Aerium88' fix


If you have a dual or quad core system and you can play 10-15 mins then you can to try this :


First : Open taskmanager and go into processes tab.

While taskmanager is open, THEN start singleplayer.

When singleplayer starts it will come up "iw4sp.exe" in the list.

Quickly rightclick it and go to "Set Affinity" and uncheck one of them and press OK.

Obviously this only work for people with Dual-Core Processors.


megtaláltam a leírást, a hibára, de mivel németes vagyok az angol nyelvtanom 0, Google fordító meg hablatyol.


2011. júl. 13. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyisd meg feladatkezelőt és menj a folyamatokra. Aztán utána kezdd el a singleplayert. Mikor elindul a feladatkezelőben "iw4sp.exe" feljön. Gyorsan jobbklikkelj rá és asszem ott priorításnál valamelyikre rá kell nyomni és nyomj az igenre... Ez csak a kétmagos procikkal működik... ez volt a szöveg...
2011. júl. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!