Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 1 pach törlés lehetséges?

Witcher 1 pach törlés lehetséges?

Figyelt kérdés

Szóval eredeti CD-n meg van Witcher első része és rámentem a frissítés keresése és leszedtem az 1.4-et..

De Trainer nélkül már kiakasztotam(könnyűn) és trainerrel szeretném kiakasztani de az álandóan hibát észlel.

Gondoltam az 1.5-ös verzót felrakom.. Le szedtem de azt írja h nem lehet azonosítani a jelenlegi verziót ezért afrisítés LEHETETTLEN. De ami meg van verziót mikor felraktam olyasmit írt hogy VÉGZETES HIBA de felment.. 2 x letörőltem a witcher, de a pach meg maradt o.O mikor újra felratam CD-ről a Witchert pedig a meg maradt mappákat is töröltem.. Nem értem miért.. Na de le lehet törölni az 1.4 pach-et vagy mit VAGY milyen trainer műkszik jól? (kell: arany,ezüst pont,bronz,pont,aranypont <--ezek a lényegek)

Előre is köszönöm a válaszokat, szép napot!


2011. júl. 13. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szvsz egyszerűen csak ne használj tranier-t. Látod mennyi gond van vele. Amúgy: miután letörölted a Witcher, és törölted a mappáját, valami Registry takarító programot futtass le (vagy akár kézileg is csinálhatod, de csak ha tudod is, hogy pontoson mit szabad törölni, mert különben az egész gép is kárát láthatja). Amúgy meg pedig beírod Google-be hogy "The Witcher 1.4 Tranier download", és utána már csak ki kell szelektálni mi a jó.
2011. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Takarító programot futatam de nem takarítottale basszus 5x ujra játszotam már.. ilyen nincs egy nyamvat pachet nem tudok végleg leszedni..
2011. júl. 14. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!