Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy Ps 3 -am és hát azt...

ADEMSTER199 kérdése:

Van egy Ps 3 -am és hát azt nem tudom hogy lehetséges-e rajta az internet? Vagy valami internet kábellel lehet rajta netezni? Vagy esetleg valami úton rajtas internetezni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár melyik PS 3 ommal lehet netezni mindegyik PS-ben van wifi vagyis nem szükséges kábel ha otthon van routered vagy szomszédnak:D

de viszont ha le akarsz tölteni valamit ami nagyobb kb 500 megánál akkor érdemes kábelt használni mert wifi nem képes olyan nagy gyorsaságra és nekem egy óra alatt jött le 500 mega.

És igen a PS3-ommal akár mit meg lehet nézni böngészöben mint ha csak PC lenne youtube tol kezdve msn mindent lehet rajta csinálni.

2011. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De figyel kipróbáltam rákötöttem az internet kábelt fasza minden van felhasználom is a ps 3 network höz de amikor töltenék le valamit akkor azt irja ki hogy please check your network cable valami ilyesmit ilyenkor mi a gond?
2011. júl. 25. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!