Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for Speed Underground 2?

Need for Speed Underground 2?

Figyelt kérdés
Elkezdtem vele játszani. Eddig semmi gond nem volt (leszámítva azt a furcsaságot, hogy a matricákat az autón egyszerűen nem képes megjeleníteni). Most viszont az van, hogy az összes versenyen végigmentem (és nyertem), ami a térképen volt, már csak egy URL kéne meg egy DVD fotózás. Csakhogy hiába csináltam meg az összes versenyt (azt hittem az a baj, hogy nincs kész az összes), nem tüntet fel több versenyt a térképen, nem küld semmi üzenetet, nem csinál semmit. Feltuningoltam az autót, vettem egy újat, hogy talán ez a baj, de semmi. Egyszerűen nem tudom továbbcsinálni a játékot, csak körözök a városban, semmi értelme. Mi lehet a baj? Pedig jó kis játék.
2011. júl. 14. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Asszem az van a ha a térképen nicns több verseny akk valami MAP-on lesznek level5-ön.
2011. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem. csak annyi volt, hogy elfelejtettem, hogy az autó kinézete is számít, mert bizonyos csillag kell hhoz, hogy fotózásra hívjanak. azért köszi:)
2011. júl. 15. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!