Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft hova építkezzek?

Minecraft hova építkezzek?

Figyelt kérdés
Hova építkezzek? :/ televan az egész map singleplayerben hegyekkel meg tengerekkel esetleg nem lehet csinálni mapot? és aztz hogyan?
2011. júl. 15. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:

a minecraft-nak egy mapszerkesztő része ott tudod alakítani a mapot de konkrétan csinálni nem tudsz mivel a minecraft mapja végtelen, lent és fent van egy határ ahol nem tudsz tovább menni, de amúgy mindig ahogy mész generálja az új tájakat

szerintem ne szerkeszd a mapot hanem keress ideális helyet, az úgy nagyobb kihívás

2011. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdést feltevő vagyok: Na jó de ha nincs sehol mert vagy sivatagba vagy mezőre vagy erdőbe vagy havas helyre visz de egyszerűen nincs
2011. júl. 15. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
a tájat in-game is tudod alakítani, vagy kezdj egy új játékot és lehet hogy jobb mapot generál
2011. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam egy videót, amiben egy fazon csákánnyal kiásott egy bazi nagy hegyet, így csinált egy hatalmas sík területet, és egy inka templomot vagy mit épített rá. De tényleg eszméletlenül bazinagy terület volt O___O De szerintem hasonló hatást tudsz elérni, ha szerzel jó sok puskaport, abból készítesz dinamitot és lerobbantod a hegyeket.
2011. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!