Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SAN ANDREAS HOZ VAN...

GTA SAN ANDREAS HOZ VAN Küldetés megcsináló kód amivel a küldetés autómatikusan el készül a missioncomplate kód nem működik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom hack van hozzá.

Egy program ami különböző billentyű kombinációkra "képességeket" ad/csal(pl örök élet, misszió megcsinálása, átmész a falon stb)

2011. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ilyen kód nincs ami küliket csinál, amugy a sanandreasban a kódok nem értelmes angol szövegek amivel probálkoztál, hanem csak randomra betűk
2011. júl. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

jobban megéri ha letöltesz egy 100%os mentést

akkor teljesenn kész lesz a játék és még a patkók meg stb is meglesznek

2011. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 R0x0R ***** válasza:
Ójan kódnincs hogy vége a küldetésnek akor csak fojamatosan beírod és kivan pörgetve az meg unalmas lene nem?
2011. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem lenne unalmas mert én is csak azért akarom kijátszani h birjak ügyetlenkedni a játékban! De én is elakadtam! Letölteni meg nem éri meg mert aztán azzal sz*rakodhatsz hogy mit tudom én, pl. melyik garázsban milyen autó van! Ha meg te játszod akkor te alakítod ugy ahogy akarod! Én is csak azért játszom! Nem azért mert kedvem is van hozzá... :D
2011. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát egyrészt szerintem az jó ha nem tudod milyen kocsit fogsz találni, olyan mint a zsákbamacska :)

másrészt viszont hamarabb kicseréled a kocsikat a garázsban, minthogy végigviszed a játékot

2011. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát én ezzel nem igy vagyok! : ) Igy érdekessebb mert havonta egyszer kétszer van hozzá kedvem csinálni küldetést de ha már ki van játszva akkor nem birsz! : D
2011. okt. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Oké de akkor mégis van ilyen kód?
2014. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs
2015. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!