Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Le kell újra töltenem a The...

Le kell újra töltenem a The Sims3-hoz a kiegészítőket, ha egyszer már letöltöttem? (Részletes leírás a kiegészítésnél :$)

Figyelt kérdés
Egyszer már letöltöttem a The Sims3 játékhoz az összes kiegészítőt. Na már most, még én sem tudom, hogy milyen inditatásból, de letöröltem az alapjátékot, de a kiegészítőket nem. (Amit nem igazán értek, hogy engedhette :S) Ugyan fenn vannak a kiegészítők, de nem tudom őket elindítani. Le kell még egyszer töltenem a kiegészítőket?
2011. júl. 16. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes eset, nem tudom hogyan engedhette, hogy az alapot letöröld, mikor fenn vannak a kiegek. Először próbáld meg azt, hogy az alapot töltötd le. Magában a kiegek sosem fognak indulni, mindenképpen kell az alap!
2011. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Telepítettem újra az alapjátékot, de semmi... most megpróbálom, hogy teljesen mindent letörlök és először feltöltöm az alapot, majd a kiegészítőket... csak mert újra telepítettem és crackoltam az alapjátékot és semmi kiegészítőt nem enged feltölteni hozzá :S
2011. júl. 16. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet? Kiír valami hibaüzenetet a telepítésnél, amikor megpróbálod?
2011. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

I. Amikor a The Sims 2-t töröltem a gépről, akkor kiírta, hogy először a kiegészítőket kell eltávolítani... na Sims 3-nál nem jelzett semmit, csak annyit, hogy a mentett tartalmak elkívánja e menteni vagy valami ilyesmit...

II. Amikor a törlés után akartam újra telepíteni, mindig ki írta valami szöveget :S és nem engedte... most sikerült végül is de úgy hogy mindent törölnöm kellett, ami a sims 3 játékkal kapcsolatos és újra le kellett töltenem mindent és most jó ... bár a padlógáz cuccokat azóta sem tudom telepíteni :\

2011. júl. 20. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmm... esetleg próbáld meg, hogy máshonnan letöltöd a padlógázt, és akk lehet, hogy sikerül.
2011. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az lesz, ugyanis megint bekrepált a játék -.- mert letöltöttem ezt a világteremtő cuccot és emiatt mindig leállt a játék.. szóval kezdhetem az egészet előröl ):
2011. júl. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!