Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mafia 2 játékmenet probléma (? )

Mafia 2 játékmenet probléma (? )

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem játszani a játékkal és van egy gobdom az első vagy a második küldetésnél (amikor a néger negyedből kocsit kell lopni). Az a gond, hogy az odáig oké, hogy meglőnek és sebsülök, de például miután megöltem mindenkit az életem tovább fogy. Csökken. Végül sokára eléri a 0 életerőt - a kép meg villog, a hangok tompák. Hiába iszok, eszek felgyógyul, de megint elkezd csökkenni az életerő. Miután végeztem a küldetéssel, Joe lakásán aludtam (mentettem) és másnapra kelve már nem csökkent az életerő. Ez miért van, hogy csökken az életerő még ha ittam vagy ettem is rá? Egyébként közepesen kezdtem játszani, mert az volt írva ''Akik már játszottak akció játékkal''.
2011. júl. 18. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:

gondolom nem eredeti

volt egy játék (nevét nem tudom) amit feltörtek de egy idő után a játék észrevette hogy nem eredeti így a kovácsműhely fegyverek helyett malacokat kezdett el gyártani

a mafia 2 is kb ilyen

a második küldinél lesüllyed 0-ra az életerő

2011. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben sikerült megoldanom. Köszönöm. A játék nem eredeti, de annyira tetszik, hogy meg fogom venni. Természetesen, hogy jól jöjjek ki a dologból nem magába, hanem a Director's Cut-ot fogom megvenni. Vagy esetleg az Extended Edition-t.
2011. júl. 19. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!