Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történt a Sims 2 Évszakokkal?

Mi történt a Sims 2 Évszakokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Felraktam az alapot a The Sims 2-t(angol verzióban), majd megpróbáltam felrakni az Évszakokat(magyar verzióban).De amikor felraktam az Évszakokat is nem tudtam tovább mit kell csinálni,így elolvastam egy honlapon,hogy át kell húzni az Évszakok egyik mappáját(már nem tudom a mappa nevét)egy másik mappába.Meg is próbáltam de végül az lett,hogy nem indult el a játék és azt írta ki,hogy a mappa sérült.És megpróbáltam letörölni az egészet,először az Évszakokat de nem engedi,hogy letöröljem.Az alapjátékot le tudtam törölni.Aki tud segíteni,vagy ajánlani valamit kérem ,hogy segítsen. :) Előre is köszi!
2011. júl. 18. 12:36
 1/1 anonim válasza:
Ez végzetes hiba.Először is : nem lehet vegyes nyelvűbe felrakni a simseket.Semmi jót nem tudok mondani neked.A második pedig az ,hogy: Valószínüleg mivel külön nyelvű a géped nem úgy érzékelte hogy összefüggenek.Mivel az évszakok mappájából áthuzztál valamit biztos ,hogy szükséges volt a törléshez..Szerintem azt sehogy sem tudod letörölni de csak szerintem.:]
2012. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!