Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a jó vírus írtó ami...

Melyik az a jó vírus írtó ami nem igényel előfizetést és szuper?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 16:05
 1/7 anonim válasza:

Ilyen nincs :D de nekem ami bevált: [link] bár kér megerősítést, de ingyenes. Amit szeretek benne:

kussol, nem fogja nagyon a gépet, automatikusan frissít minden nap és tűzfal is egyben. Eddig még nem csúszott be semmi, bár még csak 75 napja használom...

2011. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eredetileg nem ingyenes, de van ingyenes "megoldás" hozzá.

Advanced System Care

Vírusírtó+karbantartja a géped

2011. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Comodo internet security premium... nekem bevált. Csak az elején kicsit sokat kérdez de késöbb megtanulja hogy kuss...
2011. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 almighty77 válasza:
avast 5.0 home edition
2011. júl. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Panda Internet Security - egy példányát még akkor töltöttem le, amikor ingyenes volt. Van hozzá pendrive vakcina is, kis kutakodással megszerezhető. A megszerzett telepítőt el kell tenni, és időnként jó letörölni és újratelepíteni, így a feleslegesen tárolt infoktól megszabadulni. Ezen a módon nekem már évek óta bevált.
2011. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagyon sok embernek vagyok a rendszergazdája és én mindenkinek az Avast -ot ajánlom.
2011. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

17:04 -nek

"Nagyon sok embernek vagyok a rendszergazdája és én mindenkinek az Avast -ot ajánlom./"

Most utánanéztem, és az alábbi linken elég vegyesek a hsz-ek.

[link]

2011. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!