Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok-e ilyen játékot vagy...

Tudtok-e ilyen játékot vagy programot?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam amiben én csak néző vagyok és én szabom meg mondjuk az életkörülményeket. De nem muszáj pont életkörülmény, ha mondjuk a (csak példának szánom) galaxisoknál megadom mennyi por legyen benne amiből aztán valamennyi összeáll. Vagy az állatoknál, hogy mennyi hús legyen nekik, vagy mennyi táplálék. Remélem értitek. Lehet nincs is ilyen játék de ha lenne nagyon megköszönném :D
2011. júl. 19. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
keresgélj a szimulációs játékok között, nézőként megszabhatod pl. a Sims-ben a dolgokat.
2011. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sims sorozat bármely tagja

Spore


Más most nem jut eszembe csak Empire Earth-hez hasonló stratégiai játékok, de ha az is jó, akkor próbáld meg a command & conquer játékot!

2011. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezeket ismerem, de én másra gondoltam. Hogy ezeken kívül van-e más még?
2011. júl. 19. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Age of MItholgy
2011. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zoo Tycoon 2, Universe sandbox, Black and white 2
2011. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!