Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Harry Potter 7 part 2[8]-ba...

Harry Potter 7 part 2[8]-ba feloldottam karaktereket mire való ez?

Figyelt kérdés
Menü->Extras->Characters és ott lehet választani amit megszereztél. Ezekkel lehet menni is vagy feleslegesen van csak ott diszből? 2. Kérdés : Voldemortot fel lehet oldani, illetve Pitont? 3. Kérdés : Mire való a Challenge mód?
2011. júl. 19. 21:34
 1/9 anonim válasza:
Figyu te hol taratsz ? Met lenne pár kérdésem ,ha nme lenne gond !Am azt énse tudom hoyg mire való!
2011. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kivittem a játékot leggyengébb módba. A Vége nagyon jó ugyhogy megéri"a harc" :). Amugy most a középső fokozatba viszem és a Street of Horgwartsnál tartok. Minden fokozatba kapsz új karaktereket. De nem tudom hogy mire való, remélem lehet vele menni :S
2011. júl. 20. 22:00
 3/9 A kérdező kommentje:
És igen kérdezhettsz nyugodtan. De valaki válaszoljon a kérdésre is :S
2011. júl. 20. 22:01
 4/9 anonim válasza:
Nah én azt akarom kérdezni hogy mikor MCgalagonnyal védem a hidat ,lelököm az óriásokat jönnek halálfalók ,És Akkor ot kiírja mikor fellmászik a troll hogy nyomj 2-est ,megnyomom az jó !De itt akadtam el mikor már az ötöst kell nyomni ,de ugrál!ÉS Akkor nekem folyton összetörik a pajzs ! Hogyan nyomjam meg a gombot ?!
2011. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Válaszoltam kérdésedre. És nincs mit :)
2011. júl. 21. 09:00
 6/9 anonim válasza:
Figyu leírnád lépépsrőllépsre hoyg hoyg csinálod!?CSAk ertm még mdíig nem megy :S
2011. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugye low a hp-ja a "Giant"-nak és leesik. Majd lekell fegyverezni a 2es gombal nyomogatod ezerrel. Utána megakar utni és szinten az 5össel kell megvédeni magad, nyomod ezerrel de vigyázz. Egyből kell nyomogatni mert ha nem egyből csinálod akkor bukta.
2011. júl. 21. 11:48
 8/9 anonim válasza:
low a hp-ja a giantnak ?:O NEm jó :S Az jóó jel ha a végén már az 5-ös mikor eltűnék besárguL ?:O Mert valamikor besárgull vmikor nem :\
2011. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem nézem . Nekem elsőre ment amikor ezerrel nyomtam :S
2011. júl. 21. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!