Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen szabad módú online...

Milyen szabad módú online szerepjátékok vannak?

Figyelt kérdés

Lehet nem így hívják.Olyan online "MMO" játékot keresek amit kötöttségek nélkül lehet játszani.Szóval nincs konkrét "cél",történet,köldetések..stb.Csak egy hatalmas terület ahol lehet bányászni,fejleszteni,építkezni,fejlődni,alakítani a környezetünket saját életünket..Olyasmire gondolok mint például az Xsyon.Nem rég találtam rá erre a játékra és nagyon fel keltette az érdeklődésem,csak az a gáz hogy nem lehet ki próbálni.Próba nélkül viszont nem akarom meg venni,elő fizetni rá.De nagyon érdekelne hasonló játék.


Milyen hasonló játékokat ismertek?


2011. júl. 19. 21:38
 1/7 anonim válasza:
élet a valóság szervert ajánlom, nekem bevált már évek óta azon vagyok :D
2011. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Metin2,Aion,Gates of Andaron
2011. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz hogy ki vetted a kérdésem a válasz nélküli kategóriából.

Egyébként az élettel már játszottam a magyar szerveren és nagyon gázos,iszonyat sok pénzt fel emészt és csak egy karit lehet csinálni.Sokan mondják hogy mondjuk UK,USA szerveren valamivel jobb,de azok privát szerverek,nehéz be kerülni:(

De a graff elképesztő,csak azért játszok vele még néha XD



Szóval ezért keresek valami egyszerűbbet és olcsóbbat:)

2011. júl. 19. 21:56
 4/7 A kérdező kommentje:

Második:


Nem egészen ilyenekre gondolok,azért köszi.

2011. júl. 19. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
minecraft.
2011. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
runescape
2011. júl. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Minecraft,Gaary's mod.
2011. júl. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!