Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy/Honann tudom letolteni a...

Hogy/Honann tudom letolteni a Team Fortress 2-ot ugy hogy mukodjon?

Figyelt kérdés
Non-Steammel szeretnek jatszani! Ez lehetseges? Es ha igen akkor hogy? Letszi valaki magyarazza el! Elore is koszonom!
2011. júl. 19. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

???

Ingyenes steamen.Nem kell nonsteam.

2011. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia.


Miért akarsz te Non-steamen játszani azzal? Hiszen ingyenes lett(bár én megvettem két éve nem bánkódok),le kell töltened a steamet majd a "Store" (első ablaknál) ott lesznek akciós játékok. Felül jobb oldalt van egy kereső,oda beírod Team fortress 2 és enter. Rámész ott kihozza az adatlapot és rámész arra a szép nagy zöld gombra. A steam letölti neked és játszhatsz vele ingyen. Persze ha prénium fiókot akarsz a Team fortress 2-őhöz akkor vásárolnod kell valamit a játékbeli üzletben.(nincs előnye senkinek se aki fizet valamiért mivel olyan nagy dolgokért nem kell fizetni és mindent megszerezhet egy átlagjátékos is). Remélem ezzel segítettem ja és még valami.


VALVE JÁTÉKOT SOHA NE WAREZOLJ! A LEGKEDVESEBB ÉS LEGJOBB CÉG AMI KÉZZEL LÁBBAL TÁMOGATJA A PC-T ÉS REMEK JÁTÉKOKAT GYÁRT!

2011. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kossz a valaszokat!:D
2011. júl. 19. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:

"VALVE JÁTÉKOT SOHA NE WAREZOLJ! A LEGKEDVESEBB ÉS LEGJOBB CÉG AMI KÉZZEL LÁBBAL TÁMOGATJA A PC-T ÉS REMEK JÁTÉKOKAT GYÁRT!"-Gabe Newell.


Kössz Gabe


http://www.youtube.com/watch?v=Im6yRpQrsaY


Esetleg lehetek olyan pofátlan (az off melett) és megérdekődhetem, hól élsz? A valve nagyban tenne a pc-re és a mac- re, ha nem akadna még pár millió amit kirángathat a játékostársadalomból. Kapzsiságban szerintem max. az activision produkálja túl magát, de hidd el a Valve is igyekszik. Mellesleg, vigyázatok az "ingyenes" jelzővel, mert nem igaz. Csak és kizárólag a Free to Play lett ingyenes. Egy butított, alapverzió, mely nagyjából csak azt a célt szolgálja, hogy agyad bizos elnyerése után, megvedd a játékot. (A legtöbb szerveren az F2P- játékosokat kidobják, mint macskát annusnéni térde kalácsára.

2011. júl. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!