Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki kiírta és játszott A...

Valaki kiírta és játszott A Harry Potter 8on? (XBOX360)

Figyelt kérdés
Van egy vírus ami errevonatkozik: Május 1.jétől kijelent játékokat nem "szabad" kiírni. Mert Microsoft kitatált elv. egy jó megoldást a másoltakra. Ne írjátok hogy vegyem meg mert nem vagyok gazdag ember . Xbox 360amat unokabátyjámtól örököltem. Valaki letöltötte és kiirta és ment neki? Ha igen akkor légyszi küldjön egy linket és válaszoljon. Köszi. Sziasztok.
2011. júl. 20. 21:59
 1/5 anonim válasza:
Nekem XBOX1080-ra van meg, ha érdekel küldök linket!
2011. júl. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nekem XBOX360 ra kéne. Légyszi írjatok!
2011. júl. 21. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Harry Potter 8? Boxra? Nekem is van Boxom de ilyenről nem is tudtam :S
2011. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lol. Istenem , hogy ilyen szerencsétlenekkel van teli a világ. Szánalmas már komolyan. Harry Potter and the Deathly Hallows part 2 The Video Game ha így érthető te tudatlan. De az agyi szintedért még1x leírom : Harry Potter 7/2. És Xbox360. Nah valaki kiírta már és játszott? Értelmes válaszokat kérek. Köszönöm.
2011. júl. 21. 11:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Légyszi valaki irjon már... Sürgős lenne
2011. júl. 21. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!