Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok arról, hogy ha...

Mit gondoltok arról, hogy ha egy lány a CoD4-el játszik?

Figyelt kérdés

Én 16éves lány vagyok, és már több, mint 1500 órája játszom vele. (nem vagyok függő:) Játékban nem szoktam elárulni, hogy lány vagyok. Mondjuk így kapok 'néhány' megjegyzést is.. :)

Véleményetek?


2011. júl. 20. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kövér, és vannak barátaid, akkor egy álom vagy =)
2011. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát, én asszem a mennyekben járnék ha a barátnőm cod4-ezne vagy épp azon a játékon játszana amin én :D. Szerintem tök jó dolog, nem csak a fiúknak találták ki ezeket a játékokat!
2011. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

első tipp:

fogszabályzód és szemüveged van a hajad kócos és túlsúlyos vagy, és nem jársz el sehova

második tipp:

átlagosan vagy annál jobban nézel ki,és te vagy az álomcsajomXD

2011. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Írj magadról pár dolgot :D
2011. júl. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó is az. Én 360-on több csajjal is találkoztam Halo multi közben, jól tolták, nincs ezzel gond. Meg a legtöbb lány ismerősöm is szokott játszani, és egyáltalán nem csúnya kategória egyik sem. Csak általában a csajok nem rendszeresen tolják, hanem hébe-hóba, de van kivétel.
2011. júl. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs szemüvegem, se fogszabályzóm, nem egész nap a gép előtt döglöm, és nem vagyok túlsúlyos, mivel sportolok. Focizom, már 6 éve, és ebben az évben jutottam el válogatott szintre. Tudom, nem igazán lányos dolgok ezek, de nem az a pláza p.. (tudjátok mire gondolok :D) vagyok.
2011. júl. 21. 18:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Aztarohadt.. énis focizom :DDDD mutatnék pár cselt ;) :D
2011. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én is tudok ám. :DD a trükkök sem idegenek számomra ;D
2011. júl. 23. 19:27
 9/15 anonim ***** válasza:
David's kör XD Amugy miért ciki? Jó játék nem csak fiúknak találták ki ahogy le van irva... Én falusi ifibe vagyok csatár egyértelmüen David Villa utódja XD <u.i...
2011. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok 19 éves és imádom a codot, a prince of persiát, assasin creedet, star wars játékokat ,stb..mi ezzel a gond? mindenki játszik, még a nagyik is facebookoznak nah:D Semmi gát nincs vele. Play!:D
2011. júl. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!