Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Destroyt kaptam counter...

Destroyt kaptam counter strike 1.6-on pedig nem vagyok steames, most akkor mivan?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem játszott, külföldi szerveren, headshotokat adott ezért egy admin kirakta, majd megunta és nem játszott, utánna én is ideültem, nevem valami destroyos volt, nem engedett játszani, csak belépni szerverre, space nyomására bezárta a játékot, beűk nyomásásra 1 internet címet írt ki, most töröltem le a játékot, és most teszem fel újra. Miért történt ez, és fog-e működni a játék rendesen?
2011. júl. 21. 13:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem, de ugyanazokat csinálja, mert megmaradt minden. HELP! :(
2011. júl. 21. 13:37
 2/7 anonim ***** válasza:

"headshotokat adott ezért egy admin kirakta"

Egyébként nem ez volna a játék lényege?

2011. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy mi a játék lényege, nyomorék volt az admin, most mit tegyek??
2011. júl. 21. 13:56
 4/7 A kérdező kommentje:
ja, és azt írja hogy steames vagyok ha consolba beírom hgy status, pedig nem..
2011. júl. 21. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:

az a probléma hogy az valamilyen destroy berak 1 .dll fájlt a C:\Windows\ mappádba, és az nem engedi hogy játsz

namost azt teheted hogy újra rakod a gépet,mert máskép nemfog menni

a .dll fájl nevét nemtudom szóval azt nekérdezd

2011. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy valamilyen destroy*
2011. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 PLeZYx válasza:

/:C/Windows

Kitörölendő dolgok:

-bootstat.dat

-setupact (szöveges dokumentum onnan tod h ezaz h benne van sokszor sokfélekképen h DESTROY)

-Prefetch mappa (onnan tudod h benne van sok olyan file hogy HL meg ienek (HL=Half Life=CS1.6)meg dllhost)

-PFRO szöveges dokumentum!

- Ha ezeket kitörlöd jónak kell lennie a cs.16 nak! Köszönöm hogy segíthettem :P

2014. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!