Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » APB Reloaded miért nem enged...

APB Reloaded miért nem enged be? (login error 11001)

Figyelt kérdés
én úgy tudod hogy open béta van de nem akar beengedni
2011. júl. 21. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
VAN APB?? Légyszi válaszolj... És olyan mint a "régi APB" hogy embert csinálsz meg minden??
2011. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úgy tudom csődbe ment a cége ezért egy másik vette meg/át és APB Reloaded néven újra indította de itt már nem előfizetés van ha jól tudom hanem free to play (pénzért lehet vásárolni plusz dolgokat)
2011. júl. 22. 15:38
 3/12 A kérdező kommentje:
2011. júl. 22. 15:39
 4/12 anonim ***** válasza:
KÖszi nagyon hogy visszaírtál.. És még1: ugyan olyan nagyon sok extrém dolgot lehet benne mint apbe?
2011. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elöző vok. Tehát pl: Saját kocsit csinálhatsz, sok tetoválás , fegyver tuningolás ilyenek?? És ittis 1 embert lehet igaz? Mert amugy válasz a kérdésedre csak megpróbálom : Frissítik a szerót, tehát kicsit off(offline),rosszul írtad be bejelentkezési cuccod... Vagy nem tudom. Amugy ha akarod persze összeállunk "bandaként" APB Reloadedbe ha letöltöttem és menni fog nekem is?:)
2011. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szerintem minden benne van ami eddig volt de nem tudom hogy mi van ingyen és miért kell valódi pénzzel fizetni.

Ha sikerül bejutnom bandázhatunk. :)

2011. júl. 22. 17:19
 7/12 A kérdező kommentje:
sikerült bejutnom és 2 karakter lehet egy szerveren de még nem próbáltam átmenni másik szerverre
2011. júl. 22. 17:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Okés-Okés. Akkor nemsokára installálam. Köszi a segítséget... Ja annyit még leírsz ,hogy hogy lehet írni egymásnak játékban(és hogy mi a neved)? Légyszi. Helló
2011. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Apropo annyit leírnál hogy mi lehet a baj? Megpróbálok belépni és ezt írja ki : login error 10010
2011. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
APB Reloaded-et ahogy indítod van egy kis ablak mikor frissítést szed és alól ott van hogy Options->Repair
2011. júl. 23. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!