Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta san andreasban lehet-e...

Gta san andreasban lehet-e ku-rvázni és ha igen hogy?

Figyelt kérdés
úgy értem ku-rvát felszedni
2011. júl. 21. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:

2 mód van rá

1.van amikor az ügyfelekhez szállítod őket strici kocsival ez olyan minta többi ilyen feladat

2. meglátsz egyet dudálsz a kocsival és beszáll.

2011. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
persze kérdez valami akkor nyomd majd meg az y-t
2011. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kössz de én arra gondoltam hogy az ágyban lehet-e vele b@szni? xD
2011. júl. 21. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
ágyban csak a barátnőddel tudsz baszni.. (játékban, meg valóságban is xD.)
2011. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó de úgy értem hogy le kell tölteni hozzá azt a hot coffe módot vagy mit?és ha letöltöm azt is hogy kell felrakni?
2011. júl. 23. 08:25
 6/9 anonim ***** válasza:
A hot caffe mod-ot ha letöltötted, akkor simán elindítod a San Andreast, aztán leminimalizálod az Alt-al, és aktiválod a Hot caffe programot, utána vissza a játékba, randi a csajjal, hazaviszed és sex.
2011. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké és azt honnan tölthetem le?(link pls.)
2011. júl. 25. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs de már én se tudom honnan töltöttem le, próbáld kiböngészni a Googlen.
2011. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy inkább nem kell mert én már felraktam igaz nem úgy hogy egy setup installálta henem valmi fájlokat kellett kicserélni benne meg másolatot készíteni na mind1.a játék indult és a mentések megmaradtak viszont mikor indítottam volna egy mentést akkor leállt a játék és most újratöltöm szerencsére mindjárt kész bár 8 mentésem odaveszett.ha valaki tud olyan verziót ahol setuppal kell feltenni kérem linkelje be.kössz előre is bárkinek.
2011. júl. 25. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!