Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a játékba mindent letettem...

Ha a játékba mindent letettem minimálra és akad a játék mi legyen? Infó lent.

Figyelt kérdés
A játék : APB Reloaded. Igen nagy gép kell hozzás de ebben az országban a havi fizetésemből alíg tudok megélni nem még ,hogy mostani 200k-s gépeket venni. Az a bajom ha pl. autóba beszállok, nem tudok 1 km-et se menni mert ugy szaggat,megakad mint állat meg ilyesmi... A menüben minden a legkisebben van és ugyanez:S Nem tudok ez ellen valamit csinálni ami nem pénzbe kerül?
2011. júl. 23. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
mondjuk driverek frissítése, game booster használata, töredezettség mentesítés, registry pucolása :D
2011. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
game booster használata registry pucolása " ezeket hogy kell?
2011. júl. 23. 15:36
 3/8 A kérdező kommentje:
SEGITSÉG ISTENEM PLS!!!! Megnéztem és minden lowon van kell futnia a gépemen!!!!
2011. júl. 23. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
vegyel jobb gepet, ha lowon is szaggat
2011. júl. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehetne egy kérésem? Tudsz linkelni olyan oldalt ahol gépet tudok venni és nem vernek át ?
2011. júl. 24. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
1 hozzaerto haveroddal elmesz es veszel egyet a boltbol,
2011. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó de gondolkoztam és nem jó mert nem tudok sporolni gépre nincs mégis valami megoldás erre??
2011. júl. 24. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:

nincs...

amugy kersz 1 linket ahol gepet tudsz venni, most meg irod h nem tudsz sporolni. wtf?

2011. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!