Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ilyen játék XBOX360/PS3ra?

Van ilyen játék XBOX360/PS3ra?

Figyelt kérdés
Olyan játékon szeretnék játszani amin lehet Fegyverekkel(Karabély,kispisztoly meg ilyesmi), Autóval(motor is jó lenne de az nem muszály), Te kreálod az emberedet (haj,fej) és a ruhát is te készíted. Illetve késöbb majd az autot,fegyot,ruhát, tetoválást is lehet tenni magadra ill. tuningolni. Kicsit olyan MINT APB:RELOADED gépre csak nekem kicsi a gépem ehhez a játékhoz.Légyszihelp.
2011. júl. 24. 10:47
 1/9 anonim válasza:
Először én is az APB-t akartam írni :DDD de olvastam, hogy kicsi a géped...esetleg Saints Row 2 olyan amilyenre gondolsz
2011. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, a Saints Row 2. Meg idén ősszel jön a 3.
2011. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jöhet még. u.i: első válaszoló nem tudod vagy bárki hogy mit lehet tenni hogy menjen az APB? Mert a gépigényem elvilleg minimumon jó de akad mint állat. Köszi
2011. júl. 24. 12:49
 4/9 anonim válasza:
Első vagyok..hát atomsok RAM kell neki, azt mondják..én nem próbáltam mer tudom hogy nem futna XDDDD
2011. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És am ha a RAM kevés akkor akadhat?(mert a többi jó azt viszont még nem néztem) Ja és a Saints Row 2 az olyan élvezetes játék kb. mint ez?
2011. júl. 24. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:
GTA San Andreas
2011. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Saints Row2öt kipróbálom de légyszi a GTA SAN ANDREAS-nál kicsit újabb játékot írjatok. Köszönöm ja és nem muszály nekem a fegyvert,ruhát tuningolni. Igazából az lenne a legjobb ha a Tetoválást és "vagy" a kocsit is lehessen tuningolni. Illetve játék elején,közben a tagodat.
2011. júl. 24. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:
GTA IV
2011. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Keresztapa 1 és 2
2011. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!