Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen, GTA-hoz hasonló...

Milyen, GTA-hoz hasonló játékokat tudtok számítógépre?

Figyelt kérdés
Lövöldözős, verekedős, ez így oké, de a lényeg hogy ilyen városbanmászkálós legyen :$ :D Szeretem a GTA-t lány létemre, de igazából csak azért kezdtem el vele játszani mert láttam hogy öcsém a gépén egy térképet nézeget (a GTA-s térképet), és imádom az ilyen városbanmászkálós játékokat! Köszii 15/L
2011. júl. 25. 10:26
 1/5 Trollololo ***** válasza:
majd az LA Noire jön PC-re novemberben :D
2011. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is lany vagyok kozepsuliban vegig a gta volt a kedvencem. Hasonlok meg a Mafia, Thief, Max Payne, mindegyikbol van ujabb regibb valtozat, attol fuggoen milyen a geped, valaszthatsz. Es ha szereted a horrorjatekokat a gta keszitoitol a Manhunt- ugyanaz a terkeprendszer, csak sokkal durvabb jatek :)Nekem tetszett de nem valo mindenkinek, sok orszagban be is van tiltva. De a gta stilust rogton megismered rajta.
2011. júl. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Saints Row 1-2,The Godfather 1-2,Mafia 1-2....
2011. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
World War Zero
2011. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Saintsrow the thir,sleeping dog
2012. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!