Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3- hogy lépjek be másik...

Sims 3- hogy lépjek be másik háztartásba?

Figyelt kérdés

Most kezdtem Sims 3-azni, és imádom, csak egy gondom van.

Csináltam egy családot (két lánytesó), és az egyikük összeházasodott egy pasival és hozzáköltözött. Maradt a másik csaj otthon. Megkérdezte a játék, melyik legyen az aktív háztartás, és az otthonit jelöltem meg. Most is azzal játszok.

Na de ha a másik lánnyal és annak férjével szeretnék lenni? Ezt nem értem... Hol lehet oda belépni? Vagyis egyáltalán; a mostani háztartáson kívül BÁRHOVA hogy lehet belépni? (A Főmenüben csak ezt az egy háztartást mutatja, azé a lányét aki egyedül otthon maradt.)

Köszi!


2011. júl. 25. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
lépj a város szerkesztésbe a simpulton lesz majd rajta két db ház arra kattincs rá majd válaszd ki a háztartás kiválasztására és kattincs arra a házra amelybe költöztetted a házaspárt
2011. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült. Köszi! Tényleg, ezt hogy nem vettem észre .___. Tiszta hülye vagyok...
2011. júl. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!