Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2011-es Pc játékok közül...

2011-es Pc játékok közül melyik tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Call of Duty: Modern Warfare 3
2011. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A MW3 még meg sem jelent, akkor hogy tetszhet? :D
2011. júl. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

méh nemjöttek ki a valamire való játékok. augusztus vége felé jön majd a játék szezon.

skyrim Lotr war in the north , batman arkham city. meg az összes többi. szal még a jó 11 es játékok nem jöttek ki csak a gagyik általában igy megy ez a szarok kijönnek év elején a jók év végére várhatóak.

2011. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
énis várom arkham cityt, meg elvileg jo lesz a battlefield 3, és 2 nap múlva megjelenik a From Dust, szívás, pont azon a napon utazok el :P
2011. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
COD szóval tetszeni fog :D
2011. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szóval eddig nem jelent meg 1 olyan játék se ami tetszene valakinek ? :D Azért jelentek meg jók : Dead Space 2, The Witcher 2: Assassins of Kings, Portal 2, Lego Star Wars III: The Clone Wars. Nekem ezek bejöttek, szóval azért akadnak jó játékok az év első felében is :)
2011. júl. 25. 20:00
 7/20 anonim ***** válasza:

a witcher tényleg jó. bár szerintem túl van reklámozva nyilván azért mert rohadt kevés rpg jön ki mert csak a codal foglalkodnak a fejlesztők ami már hót szar a 2. rész óta. lol

de szentem a witcher 1 jobb volt mint a kettő. pl a kettőben nem kocsmázhatok így nincs meg az a kis kocsmai hangulat. ( halakat meg néha almát árulnak a kocsmákban.) ráadásul kezdetnek csak 3 italt ihatok igy nemis lehet belehalni a mérgezésbe és a mérgeszés rögtön szétfoszlik ha letelik az 5 percecske. ráadásul csak meditálás közben ihatok ez tök gáz. az elsőben boss előtt. benyomtam vagy 10 buffot leültem 1 órát hogy lemenjen a mérgezés és még 10 italt ittam és 30 óráig kibirták full buffban végig bossoltam a második meg mi a szar??? 5 percig tart egy macska és hót ronda lesz tőle a kép fuj... gáz lett nagyon de hát a többségnek tetszik áldásom rá...

2011. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a Cod 7,csak már annyira valósághűre akarták csinálni hogy kicsit elba*zták .
2011. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Számomra a Portal 2.

Amúgy érdekes, hogy a legtöbben az MW 3-at írják, amikor ott lesz majd a BF 3 is. Szóval, idén a CoD-nak nem kicsit lesz nehezebb feladata a győzelemhez.

2011. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem a Dirt 3
2011. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!