Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet ez a játék? (Bővebben...

Mi lehet ez a játék? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Az elmúlt éjszaka egy online játékkal álmodtam. Nem vagyok egy játékőrült, valószínűleg régebben játszottam vele.


A játék kezdete, hogy kiküldenek egy lányt a szülei vízért, a kislány ki is megy, viszont van egy macija/bábuja, amit egy fatönkre rak, amíg vizet mer a kútból. Miközben a kúthoz megy, egy hatalmas madár (azt hiszem sas) felkapja a kislány játékát, és elviszi az erdőn át egy hegy tetejére a fészkébe. Ezután a kislánynak "nincs más választása", bemegy az erdőbe és elindul megkeresni szeretett játékát.

Amolyan escape jellegű játék, szerintem a címében is szerepel a szó. (escape)


Nos, ez eléggé felkeltette az érdeklődésemet, ezért ha ismeritek a játékot, kérlek linkeljétek be válasznak! : )

Előre is köszi!


2011. júl. 25. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan van ilyen játék, sztem itt láttam: www.kmk.blog.hu
2011. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó, köszi a segítséget!
2011. júl. 25. 17:09
 3/5 A kérdező kommentje:

Az összes oldalt végignéztem, de nem találtam meg.

Viszont köszi, hogy megpróbáltál segíteni nekem : )

2011. júl. 25. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, ez az! rettenetesen köszönöm! : )
2011. júl. 25. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!