Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alice madness returns történet...

Alice madness returns történetét valaki?

Figyelt kérdés
én most töltöttem le az alice madness returns-t de láttam rola vidiket és egy két dolgot nem értek előszőr mikor láttam azt hittem hogy csodaország ahova megy öt utálja mert egy depreszios örült csaj de valahogy már nem látom hogy mi a lényege másodszor mi az a furcsa lény amelyik az elején van öregasszonyként?harmadszor mi van akkor amikor beteszik az elmegyogyintézetbe és utána meg ha kijön akkor meg normális.utolso szerintettek milyen a játék.
2011. júl. 25. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg.

Történet: Te vagy Alice... akinek megölték a családját. Aztán az egész csodaországot csak képzelted → bediliztél és az elmegyógyintézetbe voltál. Aztán kiengedtek de most megint elkezdtél megőrülni...

2011. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát akkor nem tévedtem különben nem kell megvennem mert letöltöttem.
2011. júl. 26. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerinted a válaszoló nem fogta fel hogy letöltötted?

Most biztos lazának érzed magad.

2011. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem nem érzem lazának magam mert még nem játszok vele mert nincs kedvem és mert más játékokkat még ki sem vittem
2011. júl. 27. 16:27
 5/5 Balázs87_ válasza:
100%

Sajnos nem találtam mások által írt értelmezést, pedig arra én is kíváncsi lennék, mivel gyakran a párbeszédek eléggé elvontak, és nehezen érthetők. De azért leírom, ahogy szerintem alakult a sztori, ez a következő, SPOILER:


Bevezető, a múlt:


Alice kiskorába a családja, szülei és a huga is bent égtek a lakásukban egy rejtélyes módon kialakult tűzvész által. Alice kimenekült az ablakon, ahol a macskájuk is, és végignézte az egész tűzesetet, ami mély nyomott hagyott magában. E-miatt létrehozta képzeletében Csodaországot, ahova eltudott menekülni a problémái elöl. Mivel így dilisnek nézték, elmegyógyintézetbe került, ahonnan aztán később kiengedték, és egy pszichiáter kezelésbe vette őt. A pszichiáter felejtésre próbálta rávenni Alice-t.


A történet az 1800-as évek beli viktóriánus Angliába játszódik, ahol kimagasló volt a bűnözés és szinte minden sarkon bordélyházakat üzemeltettek. Ezt megtapasztalhatjuk a fejezeteket összekapcsoló részekből, amikből és a játék folyamán talált emlékfoszlányokból kiderül, hogy mennyire kihasználták a kislány Alice-t, nem mellesleg a szülei is úgy tűnik eléggé lenézték.


Alice-nak nem volt elég a múltbéli eset, de pluszba ilyen körülmények között visszavágyakozott Csodaországba. Eltelt 10 év, és az emlékei is kezdtek ismét előtörni, ezért megint Csodaországba menekült, ahol viszont azt tapasztalta, hogy egy vonat tönkreteszi ezt a Csodaországot.


Lényegében amíg csodaországban járunk, a saját démonjaink ellen harcolunk. Alice azt gyanítja hogy köze volt a tűz létrejöttéhez, és a család meggyilkolásához, mert bár nem emlékszik a történtekre, de érzi hogy bűnös valamiben. Ezért megpróbálja összeszedni a már részben elfeledett emlékeit, hogy kiderítse mi történt valójában a múltban, ugyanis csak így mentheti meg önmagát a gyötrődéstől, vagy másképpen Csodaországot a pusztulástól.


Végkifejlet:


A játék vége felé Alice kezd rájönni, hogy bár bűnösnek érzi magát, mert anno kislányként nem tett semmit, de a tüzet mégsem ő okozta, sem a macskája, mint azt az elején gondolta. Idővel így később visszaemlékszik arra is, hogy látott egy embert a tűz esett után elmenni a lakásból a lakás és a szobák kulcsaival a kezében. Eszébe jut az is, miként ugyanez az ember molesztálta a hugát a szobájában a tűzeset előtt. Hamar ki is derül, hogy az illető nem más mint a pszichiáter doki aki Alice-t is kezelte. A doktor nem véletlen akarta feledésbe tuszkolni Alice-t, ugyanis ő volt az egyedüli szemtanú, és az agymosás után prostiként akarta felhasználni a lányt. Mikor ez kiderül Alice számára, és hogy még miféle gonoszságokat követett el a doktor más gyerekekkel is, a vonat elé löki a pszichiátert. Ez által sikerül megmentenie önmagát és Csodaországot a pusztulástól, és így ér végett a játék.



Ha valaki esetleg tud valami jó infót a történettel kapcsolatban, amit esetleg nem említettem, írjátok meg.

2014. márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!