Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kell annyira a grafikát...

Miért kell annyira a grafikát nézni?

Figyelt kérdés
Sok fórumon látom, hogy "béna játék mert gyenge a grafikája", "nagyon jó játék, mert jó a grafikája".
2011. júl. 26. 10:42
 1/8 anonim válasza:

Tudod ezt a sok kocka nézi, mert minél jobb a grafika egy játéknál, annál jobban át tudják élni azt.

Nekem például tökéletesen megfelel a Counter Strike 1.6 os grafika, de azsem valami jó...

2011. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Valahol menőzés, hogy hú nekem a legújabb legjobb (grafikájú) játékom van. (igaz ide azért kell egy komolyabb videókártya is)

Amúgy ha "szép" egy játék, akkor sokan szívesebben próbálják ki, de ez nem jelenti azt, hogy tetszeni is fog az adott játékosnak.


Én egy II.vh-s FPS játékkal játszom, kicsit pixeles nálam, de élvezem a játékot. Pláne, ha online játszom másokkal.

Viszont láttam erősebb gépeken is ugyanezt a játékot és bizony fényévekkel jobban nézett ki, mint az én gépemen.

(régi, alapgépem van)

De nem érdekel, mert élvezetet nyújt a játék így is.

2011. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, az Amnesia eddig a kedvenc horror játékom
2011. júl. 26. 11:27
 4/8 anonim ***** válasza:
:D nemtudom mire verik magukat Minecraft <3 :D pedig megy a gépemen a crysis 2 is... mégse azzal tolom :(
2011. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem a grafikától függ hogy mennyire jó játék, az csak egy + a játék mellett.

de fórumokon én is láttam hogy egy kis gépigényű játékhoz odaírták hogy:

"ilyen kicsi a gépigénye? akkor biztos kaki a grafika"

2011. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert tudatlanok.

Hagyjuk őket a sötétbe. Mi meg addig normális játékosok a jó játékokkal játszunk.

2011. júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:D mondom minecraft forever :D a mario is jó volt mégsem nagy a grafja :D
2011. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az amnesia nagyon parás játék, játékélmény 5* , és mégcsak extra grafika sm kellett hozzá (ajánlott még a penumbra sorozat is)


Amúgy a grafikát csak a sok kis majom vérpisti nézi akinek apuci megveszi úgyis GTX560-ast, csakazért hogy jövőre kisírja az aktuális csodakártyát.

2011. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!