Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cod Black Ops támogatja a 3...

Cod Black Ops támogatja a 3 magos procit?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha hülyeséget kérdezek és légyszíves normálisan válaszoljatok! Szóval a mostani egy magos 2.2 ghz-s procimon nem indul a game. Karácsonyra vennék egy 3 magosat (alaplap is kell hozzá mert a mostani nem támogatja) és a kérdésem, mint fent leírtam az lenne hogy ezen megy-e? Mert azt tudom hogy 2 magoson fut de félek hogy 3 magoson nem menne. Az új proci egy AMD 420e Athlon II X3 AM3 lenne. Előre is köszönöm a segítséget! És mégegyszer bocs ha hülyét kérdeztem.
2011. júl. 26. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem futni fog, nekem intel E3300-am van 2 magos 2,ghz-s full graf-ot nem bírja csak a közepeset, de fut.
2011. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen lámaságot kérdezni? Ha a 2 magoson fut, akkor a 3 magoson miért ne futna, amikor az még erősebb is?
2011. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy hülyeséget kérdezek, nem kéne kiakadni, direkt kiírtam hogy normálisan válaszolj, légyszíves tanulj meg olvasni. -.- Am én úgy vettem észre (gépigény alapján) hogy amd-ből csak 3 magoson fut szal így rendben van.
2011. júl. 26. 17:07
 4/4 A kérdező kommentje:
*3 magoson és fölötte
2011. júl. 26. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!