Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudhatnám rendesen...

Hogyan tudhatnám rendesen törölni a játékot?

Figyelt kérdés
A Lara Croft: Tomb Raider Underworld nevű játékot felraktam a gépemre, és én IQ betyár, kitöröltem a mappáját...A 'Programok telepítése és törlése'(programok eltávolítása) résznél nincs ott. Amikor berakom a CD-jét, akkor engedi a játék indítását(amire rámegyek és semmi sem történik, mert ugye nincs fent a gépen), beállításokat, olvass el fájl, kilépés meg a Game Shadows telepítését, ami egy független dolog. Gondolom valahova csak elmentette magának a gép, h telepítve van(valami adatbázis vagy valami szöveges dokumentum---mittomén:(). A lényeg:Hogyan tudnám a gép agyából is kitörölni?
2011. júl. 26. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, a Registry-nek hívják az adatbázist, de ha nem tudod mit csinálsz, akkor kézileg ne piszkálj bele, mert abból bizony bőven nagyobb bajok is lehetnek, mint egy játék, amit telepítve érez a gép. Mondjuk egy teljes rendszerösszeomlás. Szóval, a megoldás: tölts le egy Registry cleaner programot, hátha az ki tudja szedni. Próbálj ki párat, előbb-utóbb találni fogsz egyet, ami működik (ha éppen nem elsőre találsz olyat) :)
2011. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A CCleaner az jó? Úgy hallottam lehet tisztítani vele csak nem tudom melyik fülnél(Tisztító:Windows-Alkalmazások, Rendszerleíró: Rendszerleíró tisztító)Én úgy gondolom a Rendszerleírónál kell tisztítani, de kérlek javíts ki vagy erősítsd meg:D
2011. júl. 26. 21:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Először próbáltam a CCleaner-rel, de semmi...Ezért letöltöttem a Wise Registry Cleaner-t, újraindítást kért, megpróbáltam azután és sikerült.:D
2011. júl. 26. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, minden jó, ha jó a vége :)
2011. júl. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!