Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell a GTA San Andreas-ba...

Hogy kell a GTA San Andreas-ban felszedni az utcalányokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
No ezt én is szeretném tudni, elvileg ha megállsz egy autóval az egyik prosti mellet (dudálni is érdemes) ő megkérdez tőled valamit amire meg kell nyomni az y vagy a n betűt, aztán beszáll a kocsiba te elviszed egy nyugodt helyre, és ő lecumiz. De ez nekem hét hónap alatt csak is egyetlen egyszer sikerült, ezért írtam hogy elvileg. Ja és nem látszik ahogy dolgozik a csaj, csak akkor ha használod a láthatatlan autó kódot,ezt is csak hallottam.
2011. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

odaállsz mellé kocsival

nyomsz egy dudát kérdez tőled vmit, megnyomod az y-t beszáll a kocsiba, te elviszed egy elhagyatott helyre, elkezd billegni a kocsi, kiszáll, fejbelő fizetett összeg eltulajdonít, oszt cső

2011. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszi,és meik gombbal kell dudálni? :D
2011. júl. 26. 21:50
 4/15 -Igazmondó- ***** válasza:
Nézd meg a beállításokba.
2011. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
oké már rájöttem :)) köszi és am sikerült felszednem egy lányt,el is vittem gy jó kis helyre de nem kaptam pénzt érte :S :D
2011. júl. 26. 22:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell fizetned érte.
2011. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
tehát sikerült fölszedni és dugni vele?
2012. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Rush02 válasza:
dudálhatok, elfutnak -.-
2012. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

mit csináljak?


elviszem őket sötétebbnél sötétebb és elhagyatottabbnál elhagyatottabb helyre, de ott csak kiszállnak és elsétálnak.

2012. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9/9

Az lehet a baj, hogy túl sokáig vannak a kocsiban. Ha beszáll melléd az egyik, akkor azon légy, hogy minél rövidebb időn belül találj egy nyugis helyet, különben megunja a várakozást és ha megállsz csak kiszáll.

2012. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!