Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyit érhet ez az Xbox?

Mennyit érhet ez az Xbox?

Figyelt kérdés

van egy xbox360 elitem...értékesíteni szeretném de nem tudom mennyiért...adatok:

Alapgép,minden tartozéka,füles,1 joy,kb 30db másolt játék...

Ez a gép úgy 70 ezrembe volt már benne anno 1 éve nagy lázban vettem meg és egyből a biztonság kedvéért hűtésmódot rakattam bele és kiflasheltettem...a flash 2010-es szóval mostani játékokat már nem viszi de csak jó játékokat adnék hozzá...


2011. júl. 26. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
talán 50 000 körül
2011. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és valaki nem akarná elcserélni velem egy nem moddoltra?
2011. júl. 26. 23:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Max 40. Amúgy nézz körbe vaterán.
2011. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 30db másolt játékodat feldughatod a seggedbe, csak úgy érne valamit ha eredeti lenne, de fontos, hogy SOSE csapd hozzá a játékokat a box-hoz, mindig különadd, mert ha adnál 30 eredeti játékot a Box mellé, akkor tudnád olyan 60k-ért eladni, de ha mindegyiket külön árulod, olyan 3k-ért, akkor máris van 90k plusszod :) De mégegyszer hangsúlyozom, a másolt játékokat lóf@szt sem érnek.
2011. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En 15E-nel tobbet nem adnek erte mert nincs live, nincs garancia, a 30 jatekod meg ertektelen. Egyedul talan a harddrive ertekes benne mivel nekem csak 60Gb-m van...
2011. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló...WTF???

Egy Arcade is többet ér...

+ebbe hűtésmód+overcool van Jasper alaplapos...Szerintem te nem tudod miről beszélsz...

2011. júl. 27. 14:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Tényleg az a baj, hogy szét van moddolva, a plusz hűtés meg csak még hangosabbá teszi nem beszélve arról, hogy annyit nem ér, mint ahogy be van harangozva. De max 30 körül el tudod adni talán.

[link]

Vedd figyelembe, hogy egy vadonatúj 250gb-os slim 49ezer huf

[link]

2011. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy uj Arcade-t tobbet is fizetnek mint a szetmoddolt fos gepedert, melyet se live-ra nem lehet hasznalni, se garancia nincs rajta... Nem tudom, hogy mirol beszelek? Csak leirtam hogy nekem mennyit er. Semmi mast.
2011. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát mivel hogy PS3 ra szeretném cserélni eddig olyat ajánlott egy "kereskedő" hogy 41e ért beszámítja....+a hűtésmóddal egyáltalán nem hangosabb, és legalább nem kell vinni évente 3 led hibával szervizbe.A flasht pedig sokan keresik mert nincs keret az eredeti játékokra.+ha jól tudom a flasht egy egyszerű dashi frissítéssel el lehet tüntetni(mert régi a verziószáma)<---- persze ebben nem vagyok biztos :D
2011. júl. 28. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!