Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudám eladni a megunt PS3...

Hol tudám eladni a megunt PS3 játékaimat?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy vannak-e boltok itt Budapesten ahol kp-ért vesznek PS3 játékokat? A ConsoleHouse kilőve, velük most beszéltem és igencsak áron alul gondolták megvenni őket. Hol tudnék még esetleg próbálkozni?
2011. júl. 27. 10:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Segítek, sehol sem fogják tőled 5k-nál több pénzért bevenni. Ez üzlet, nem máltai szeretetszolgálat!
2011. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

az 576 kbyt€ ujságában van irva hogy"meguntad a hsznált videójátékaidat? gyere és cseréld be őket nálunk!"

platformok:PS3,XBOX 360,wii,PS2,Nintendo ds,és psp!

szerintem itt siker lesz!

ha kell irj privit és leirom a budapesti üzletek helyeit!

re,élem nem minősül reklámnak!

2011. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mit szeretnel eladni? Lehet hogy itt megveszi valaki (engem is beleertve). Irj jatekot es arat.
2011. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Amitől például nagyon szívesen megszabadulnék az a Mafia 2 - Collector's Edition. ConsoleHouse-ban az volt vele a baj hogy valóban 5ezret ajánlottak érte, mert azt mondta a fószer h nem ér neki az semmit hogy collectors edition. de én meg megnéztem és újonnan ez 15ezer, a letölthető tartalom is megvan még, kifogástalan állapot stb, szal 5ezernél többet képzelnék el...10 lenne az ideális, 8ért már odaadnám.
2011. júl. 27. 14:20
 5/17 A kérdező kommentje:
Meg én nem becserélni szeretném hanem eladni.
2011. júl. 27. 15:21
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudjal de Mafia 2-t en 2000Ft-t se fizetnek mivel nekem nem tetszett. 5000Ft-nal tobbert meg nem nagyon fogod tudni eladni. Azt kell hogy mondjam hogy egy eleg becsuletes arajanlat. Mas jatekod nincs?
2011. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De van...

Bioshock 2

Assasin's Creed 2 + Brotherhood

COD MW2 + Black Ops

GT5

Batman Arkham Asylum - Game of Year Edition

Borderlands

Resistance 2

Call of Juarez - The Cartel

Colin McRae Dirt 2

Crysis 2

Madden 11

Fifa 10 + South Africa (ha kijon a 12 akkor már eladó lesz a 11 is)

Mortal Kombat 9

Mirror's Edge

Lord of the Ring Conquest

Uncharted 2


Van mégy ezen kívül egy csomó régi, még ilyen első generációs ps3 játékok, azok főleg sport meg autó, de nem hiszem h azok kellenek bárkinek...

2011. júl. 28. 11:00
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha becsületes ajánlat ha nem, 5ezerért nem fogom eladni:D Akkor inkább itt rohad meg a polcomon:)
2011. júl. 28. 11:02
 9/17 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy? 10k-ért akarsz HASZNÁLTAT eladni? Ezt inkább nem is kommentálom. 5k-nál többért senki nem lesz olyan hülye hogy megvegye tőled.
2011. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De az gyűjtőknek van, nem csak a sima játék. Collector's Edition. És azt írtam h 10 lenne az ideális, 8ért már odaadnám. Tanulj meg olvasni. Paraszt.
2011. júl. 28. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!