Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NFS Pro Street drag kocsi?

NFS Pro Street drag kocsi?

Figyelt kérdés

Elkezdtem játszani a Pro Streetel az elején még könnyű is volt mint minden játéknál aztán most a gyorsulási módnál valahogy nagyon lassú vagyok. A Cobalt-om lecseréltem egy Chevroletre ami elvileg 5mp alatt gyorsul 50-re vagy mennyire és 9mp alatt 100-ra de ez valahogy nem megy neki. 1-esből alig tudok felváltani 2-esbe mert a mutató ide oda rázkódik hogy váltsak majd ne váltsak és ezzel sok idő elmegy. Szóval gyorsulásra melyik kocsit vegyem meg?


Aztán van a másik hogy ugye sok kocsim az a furcsa vastag kerék van. Olyat hogy tudok az én kocsimra rakni? Mert amit 1x kaptam a Cobaltot azon volt meg minden ellenfelen van de én sehogy nem tudok olyan vastag gumit rárakni. Szóval azt hogy lehet.


A harmadik annó még emiatt fejeztem be a Pro Streetet mert nem tudtam a kocsival kétkerekezni. Ettől most is félek hogy nem tudok majd. Szóval hogy kell azt beállítani hogy a kocsival majd tudjak jó sokáig kétkerekezni?


2011. júl. 27. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én anno Dodge Chargert vettem dragre (csak mert szeretem a kocsit)


Sztem elég kezelhető volt, kétkerekezni meg gakorlatilag bármelyik erősebb hátsókerék-meghajtásos kocsival lehet, ha eléggé erős a gép, és jól váltasz. Gyakorlatilag 2 keréken lehet végigmenni a pályán.


Drag kereket valahol a kerekek között keress, ott van, aztán állítgathatod h vastagabb-véknyabb legyen.


Dragra ajánlottak az amcsi izomautók.

2011. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!