Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wii Emulátor, segítséget...

Wii Emulátor, segítséget kérnék hozzá (? )

Figyelt kérdés
Valaki tudna nekem egy linket adni, ahonnan le tudom tölteni egy Wii Emulátort? Találtam jó sok linket bevallom én is, de egy csomót átnéztem és mind ilyen hülye reklámot hoztak be, meg olyan okos dolgokat, hogy "ingyen letöltheted, de regisztrálj és fizess elő 1 hónapra" meg hasonló dolgok:D Köszi szépen.
2011. júl. 27. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát most lehet én vagyok a hülye de ha meglenne az emulátor te hogy írányítanád?Ugrándozol a gép előtt?
2011. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Wii nem olyan konzol, amit nem szabad megszégyeníteni hozni emulátorral! Vagy veszel olyan konzolt(vagy Wii U-t majd)
2011. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyi a baj, hogy igazából nem megoldható Wii-t emulálni. Továbbá PS3-at, XBox-ot, Xbox360-at se. Nincsenek hozzá elég erős gépek (vagy legalábbis közhasználatban nincsenek; talán a NASA-nak van olyan gépe amin lehetne). Magyarul: 6-7. generációs konzolokat lehetetlen emulálni, mert nincsenek meg hozzá a szükséges erőforrások.
2011. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

linket nem nagyon tudok mondani, csak az előző kommentelőnek akartam írni, remélem nem baj.


az előző kommentelőnek üzenem hogy emulálni az xboxot egy cod 2 gépigényű erősségű géppel is lehet. xbox 360 at és ps3 at is lehet emulálni de azokhoz már komolyabb gép kell. szerintem legalább 2 magos erős procik 2 giga ram 512 ddr2 vid kari. de lehet hogy erősebb is. vagyis nagyon hülyeséget mondtál.


egyébként wii-hez sem gyenge gép kellhet, ha nincs olyan géped amit föntre írtam akkor ne is próbálkozz szerintem, valahol (esetleg torrent oldalakol) biztos találsz emulátort.

2011. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves előző, gondolj csak bele: azon felül, hogy a gépnek a saját programjait is futtatni kell, emulálni kell egy olyan futtató-környezetet, ami bír a 6-7. generációs konzolok tulajdonságaival. Egyrészt futtatnia kell a gépnek saját kritikus (és nem kritikus) rendszerfolyamatait, aztán futtatnia kell az emulátort, annak pedig kellenek egy konzol erőforrásai.

Egy kicsit talán túloztam, de attól még tény: a legtöbb háztartásban (ahová a játékok készülnek) nem rendelkeznek az emberek olyan erős géppel, ami egy ilyen szintű emulátor futtatásához kell. Megoldható lenne megcsinálni, talán még használni, de kevesen használnák, mert a legtöbb helyen nincsenek meg hozzá a kellő erőforrások.

2 magos erős processzor, 2 Gb RAM-mal, 512 videokártyával nem lenne elég. Ha csak a játékokat vesszük, akkor ez a konfig, egy kb. közepes teljesítményt érhet el. Ha ezzel a konfiggal egy újabb játékot akarsz futtatni max beállításokon, úgy szaggatni fog, mintha diavetítést néznél. Na, jó talán annyira nem, de attól még szaggatna. Egy emulátornak pedig (a fenti eszmefuttatásom alapján) kb. háromszor akkora teljesítmény kell, mint a mai játékok gépigénye.

2011. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!