Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A metin2 ben miért vannak...

A metin2 ben miért vannak olyan hack ek amik működnek és olyanok amik nem?

Figyelt kérdés

(pl élet hack megy de a yang hack et nem találta meg senki)



hogy foltozzák be hibákat yang hack nél?


2011. júl. 28. 11:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló te vagy a világ egyik legnagyobb barma. Még a végén a tiszteletes, rendes és szabályszerűen játszó játékosok lesznek a rosszak és istenítsük a csaló, kizsákmányoló ingyenélő p'csöket! Ha ilyen gondolkodású lenne a világ mint te akkor még rég a fáról üvöltöznénk! Ha meg annyi szabad időd van a botoktól akkor szépen vehetnél 1-2 nyelvtan órát, gyanítom nem vagy több 10-11 évesnél ezért is nem várom el hogy felfogd ezzel mekkora kárt okozol magának a játék kitalálójának, annak aki mind ezt INGYENESEN létrehozta sok óra fejlesztési munkával, te pedig b@szd csak szét...


UI: ilyent hogy a hackerek miatt van az egész számítógépes világ részben igaz, de a hackereket is 2 csoportra osztjuk, a rosszindulatúakra és a jóindulatúakra, akik meg vannak fizetve. Részemről ennyi és mondom, nem várom hogy megértsd, de jó lenne hogy ne beszélj baromságokat, ha fingod sincs a dolgok rendjéről.

2011. dec. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

nem azt montam hogy hek nélkül nem lehet jácani.

de ugyis lesznak csalok hiába.

2011. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

aszt nem kel jácanod it az agyadat te is biztos csaltál 1-2 játékba

csak irogatod it h te mien becsületesvagy a hátérbe meg csasz mind álat ennyi te faszarcu

2011. dec. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Értelmes következtetés volt, gratulálok. De 2 okból sem csalok. 1 nem tudom hogyan kell 2 nem szeretném mert ez elveszi a játékélményt és még erkölcsileg is gondot okoz.
2011. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyszer csaltam, azóta soha, az is singleplayerbe volt. Elszarta az egész játékélményt. És ez a nyelvtanzseni, aki arról magyarázik, hogy csalni nem szemétség, annak üzenem, hogy kicsit sem lehet komolyan venni ezzel a helyesírással (olyan ember ír ilyen helyesen, aki nyolc általánost osztályt járt ki... persze 6 első és 2 második...)
2011. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
a 10. válaszolónak írom hogy te vagy a barom, látszik, hogy semmit se tudsz, az internet eredetileg egy katonai hálózatnak indult, aztán terjedt ki az egész világra, nem úgy jött létre hogy összeült pár hacker és csináljunk internetet. Amúgy a játékbeli hacker nem ugyan az, mint aki rendszereket tör fel, a hack programokat hackerek írják, ez igaz, de akik használják, csak béna taknyosok akik nem tudnak játszani, ezért a hacker megnevezés téves, a cheater (csaló) a megfelelő, szóval te is csak egy kis csicska csaló vagy aki semmire nem fogja vinni az életbe, mert ott nem tudsz név nélkül csalni.
2011. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Utolsó! Idézd már be mikor írtam én azt hogy a hackereknek köszönhetjük a netet? Mert szerintem te fogalomzavarban szenvedsz! Annyit írtam hogy a mai hackernek megnevezett embereknek köszönhetjük anno ezt a fejlett számítógépes világot.
2011. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hallod... Te a 11. vagy...
2011. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18-nak igaza van, nem neked írtam
2011. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
jah és még valami 10-nek. Jót röhögök azon amikor valaki úgy hülyéz le mást, hogy a hülyét j-vel írja
2011. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!