Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez a játék (valami...

Melyik ez a játék (valami sci-fi dolog)?

Figyelt kérdés
Egy játékot keresek, aminek annó a demo-jával játszottam, így csak arra emlékszem nagyjából. Egy kocsmaszerűségbe kezdtem, kicsit vadnyugatos hangulatú volt. Az épületben maradtam végig, és ahogy a pálya vége(mivel demo így nagyon rövid a pálya) felé haladtam egyre inkább hasonlított az épület egy sci-fi hajó falaira, míg végül eljutottam a pálya legvégére, ahol láttam valami lényt(nem emlékszem hogy bejátszásban vagy csak elfutott előttem vhol) ami tuti nem ember volt. Nem nagyon emlékszem többre sajna. Nem mai darab, 2000-2005 között játszottam vele valamikor. Nagyon szeretnék rájönni mi ez, de egyszerűen nem jut eszembe. :(
2011. júl. 28. 22:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!