Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ba ha letöltök...

A sims 3-ba ha letöltök ruhákat, hajakat, simeket azokat hova kell betenni?

Figyelt kérdés
tudom hogy az Electronic arts mappába valahova de pontosan hova?
2011. júl. 29. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én autókat meg házakat töltöttem le, és arra elég volt rákattintani, már telepítette is a játékba.
2011. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bogee123 ***** válasza:
69%

Sziaa.

Én ilyet nagyon sokat csináltam, de nem teheted bele mindet, valamelyikhez kiegészítő szükséges, valamelyikhez frissítés...a sims resourceról amiután leszedted, kiadja a mentés előtt hogy melyik mappába menti pl nekem könyvtárak>dokumentumok>brutus és ott van a rengeteg holmi. na, ha megvan az a számozás a smaragd(vagymiaz :D) mellett, akkor ez listában van, és kattolj a jobb egérgombbal, ott van, hogy társítás, ha az alap van meg, akk The SIms 3 és akk kijön eg ybetöltős mező, amit engedett, hogy felrakd, azt kiírja, hogy siker...ha mást ír ki, akkor azt sajnos nem. ha pedig mentette, akkor kijelölöd a sikeres tárgyakat és ott van alul, hogy telepítés, és így berakja a játékba. háát...bocsi aa hosszú véleményért, de.. remélem segítettem :) nah soksikert pussz :'DD

2011. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi ELŐZŐ :)
2011. júl. 29. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!