Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 összes kiegészítővel...

Sims 2 összes kiegészítővel együtt?

Figyelt kérdés

van egy oldal ahol az összes kiegészítőt le tudnám tölteni.

A lényeg az hogy letöltöttem az egyetem kiegészítőt felraktam, igaz nehézkesen mivel a végén ilyen spanyol szövegű panel jött ki, abból feladatkezelőben kiléptem és ment, de csak ugy h a program filesban-> EA games-> the sims 2 university->TSBin-> és itt van egy indítófájl mivel az eredeti exe-t nem inditja ( gondolom csak crackel)és ez minden kiegészítőnél így megy. meg még az a baj h ha belépek az éjszakákba akkor letörli az egyetemet :S

lenne egy ötletem nem tom mennyire jó ezért kérem a segitségeteket. mindent felrakok és az utolsot crackelem ugy h egyiket sem inditom el majd csak az utolsot.


Boacsi hogy hosszú lett, bőbeszédű vagyok :D


2011. júl. 29. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most ez furcsán fog hangzani, de: Bolt...?
2011. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

-.- egy játékért nem fogok pénzt kiadni-.-

ha egyszer le is lehet tölteni

2011. júl. 30. 09:03
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugye tudod hogy ez súlyos bűn? Ha nincs pénzed, ne vedd meg... ez a világ egyre mélyebbre süllyed... a sok idióta nem akar semmiért se fizteni de közbe meg ingyen akarja használni. Ez nagyon nem így működik...
2011. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már bánom hogy kiirtam ezt a kérdést -.-
2011. júl. 30. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed.
2011. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért jó hogy itt mindenki beszól neki közbe meg mindenki tölti na ne szórakozzatok hogy ennyi tisztességes ember van!
2012. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennyit erről...
2012. febr. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!