Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Végig játszottam az Assassin's...

Végig játszottam az Assassin's Creed 1-et de néhány dolgot nem értek. (? )

Figyelt kérdés

mik azok a tollak amiket a doctortól és a segédjétől elloptunk? (mire jók)

mik akarnak lenni azok a jelek a teremben? (néhány a nazca vonalak, de hogy kerülnek ide?)

ki az a Mr.Miles és mi köze Altairhoz?


2011. júl. 29. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A tollakon az áldozatok vére van, így bizonyította Altair, hogy kinyírta őket. Jelek a teremben: ezt nem feltétlenül akarom lelőni, mert gondolom szeretnél játszani a többi assassins creed-el is. Röviden, azt subject 16 hagyta ott (őt is fogvatartották Desmond előtt), és iránymutatások a későbbiekre, ezt tényleg nem érdemes elmondani előre. Mr Miles meg Desmond (Desmond Miles), a pultos csávó, akit a jelentben irányítasz, az ő genetikai memóriájából követik Altair majd a 2. résztől Ezio életútját (ők az ősei), hogy megleljék a jelenben azt a relikviát, amit az 1-ben is használ ellenünk a végén a rend vezetője.
2011. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem azokra a tollakra gondoltam, hanem azokra amelyeket a doki zsebéből és a segéd számítógépje mellől loptunk
2011. júl. 30. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, emlékszem rá, de semmit nem tudtam vele csinálni. Mondjuk nem is dumáltam végig mindent Lucy-vel.
2011. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha belépsz a számítógépükbe valamit említenek a tollról
2011. júl. 31. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!