Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell csinálni ebben a...

Mit kell csinálni ebben a játékban? Lécci öcsémnek sürgőős lenne : D

Figyelt kérdés
Van egy játék aminek a neve Narnia az oroszlán a boszorkány meg a szekrény ilyen disneys pc játék tescoban vettük.na szóval elakadtunk annál mikor az aslant kell követni és csak a lucy val meg a susan nal vagy és ezen belül annál mikor számol visszafele hogy mikor jön az óriás már megpróbáltam mindent de meghaltam mindig és ideges vagyok lécci segitsetek elöre is köszi :)
2011. júl. 31. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem csak az öcsédnek lenne sürgős, mi van szégyelled?
2011. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

"Gyilkolj! Ugye arról van szó, hogy meggyújtod az íjjal a faág-torlaszokat, és akkor tovább tudsz menni. Aztán megy vissza a számláló, mert jön az ogre (vagy mi), akit elaltattál a dombnál.


Legyaktam gyorsan mindenkit, rögtön, ahogy odajött, aztán fel kell mászni a fára (onnan tudod, hogy megjelenik a lányok képe a fa törzsén). "


forrás:

[link]



Mássz fel a fáraaaaaaaaaaaaaa.

2011. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen széggyelem nem akarom mondani...szeretem az ilyen embereket : DDD
2011. júl. 31. 13:48
 5/6 A kérdező kommentje:
többieknek köszi :))
2011. júl. 31. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
:))
2011. júl. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!