Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Penumbra : Black Plague -ba...

A Penumbra : Black Plague -ba hogy lehet megölni a fertőzötteket?

Figyelt kérdés

Láttam néhány videót ahol dobigálták a szörnyeket és nem is kellett sok és meghaltak.

pl ez :

http://www.youtube.com/watch?v=hyoPGJPBXvw&feature=related


senki nem írta hogy hacker vagy ilyesmi.


A játékban easy-módban tényleg meg lehet őket ölni? És ha igen, hogyan?



2. kérdés: milyennek találod a játékot?:P

Szerintem szuper, imádom a horrort !


2011. júl. 31. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

1.válasz :

A szörnyeket nem lehet megölni én is próbáltam HOSSZÚ perceken keresztül de nem haltak meg :(

A videón pedig nagyot csodálkoztam ! Amit ott láttál az :

vagy cheat vagy hack .


2.válasz :


Én is szeretem a horrorokat, akárcsak ezt.

2011. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, azt állítja hogy nem hacker. De már láttam több ilyen videót is ahol dobálta és egyszer csak meghalt.


Cheat meg nem lehet mert azt kerestem, de nem találtam, mert nincs hozzá. Csak végigjátszásokat találtam.


Nekem megvan az Amnesia : The Dark Descent játék is, azt is ugyan így imádom, de ott sem lehet megölni. Mondjuk ott nincs is olyan videó ahol azt mutatja hogy megölné.



Félreértés ne essék, tudom hogy alapból olyan hogy direkt nem lehet megölni mert izgalmasabb (és ezzel egyet is értek) csak kíváncsi vagyok hogy mégis hogy lehetséges ez hogy meg lehet valahogy ölni.

2011. júl. 31. 13:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egyik komment azt írja hogy 100 élete van 1 fertőzöttnek és 100-szor kell megdobni....ez igaz?
2011. júl. 31. 13:47
 4/4 anonim válasza:
Érdekes, tudtommal nem lehet megölni őket....de ha mégis akkor kicsit megkönnyítené az életem pl amikor 3an üldöznek XDD
2013. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!