Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft, miért...

World of Warcraft, miért álltak le a nagyobb MO. -i privát szerverek?

Figyelt kérdés
Se Tauri, se Nightmare, Budapestet nem tudom, lehet régebb óta nem működik. De se Freedome... semmi. Egyik honlapja se működik, egyikre se tudok belépni. Valami ötlet miért van ez? Nálatok sincs semmi reaction?
2011. aug. 1. 16:26
 1/4 Pikachúúú ***** válasza:

2011-07-25 - tól 2011-08-01 - ig szabadság miatt a felhasználói support szünetel. Megértéseteket köszönjük.


Lehet nem pontosan indulnak hadd pihenjenek már ők is(Tauri) Mégha semmit se csinálnak csak hackereket szedik le cenzurákkal

2011. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az addig oké, de huszonötödikétől tegnapig még tuti volt WoW, és ha már a szabadságukban sem pontosak... :D
2011. aug. 1. 16:47
 3/4 A kérdező kommentje:
De amúgy te meg tudtad nyitni a honlapot? Mert ha igen, akkor itt valószínűleg a mi hálózatunkkal lesz valami, mert a honlapot se hozza be a böngésző.
2011. aug. 1. 16:50
 4/4 Pikachúúú ***** válasza:
nálam simán behozta (első vagyok) Én Freedome-n kivül mindenhol voltam valamelyik magyar s zerón már van cata vagy nincs?
2011. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!