Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Morrowind-Hez légyszi...

A Morrowind-Hez légyszi valaki küldene egy patch-et vagy valamit, amivel az ütéseim találatot is érnek?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el tolni a játékot, de már felb*szott, hogy 2 csatám volt és mind2-t buktam, mert cseszett megütni az ellenfelet, kb 10 ütésből 1 ha bement... Erre létezik valami megoldás, mert így nem túl jó játszani vele:\ De ha ez direkt van így a játékban szóljatok, mert nem tudok olyan skillről ami ezt befolyásolja
2011. aug. 2. 14:30
 1/7 Tom mester ***** válasza:
Fejlődj. Akkor menni fog.
2011. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval ez nem bug vagy ilyenek, hanem skillel kell fejleszteni?
2011. aug. 2. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor betalálsz, akkor fejlődik a fegyverhasználatod, minél magasabb annál gyakrabban találod el az ellenfelet. Illetve figyelj, nehogy kifulladva csapkodj, mert akkor is nehezebben talál. Szerintem vedd lentebb a játék nehézségét, később majd visszaállítod ha túl könnyű.
2011. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben nagyon szépen köszi, de még lenne egy kérdésem:

Varázslóval megyek, de nekem lándzsa kéne és abban az osztályban nincs lándzsa használati képesség, azt el lehet kezdeni fejleszteni vagy inkább rakjak össze egy saját osztályt?

2011. aug. 2. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármelyiket tudod húzni később is.
2011. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok benne kiképzésre pénzt szerezni? Csak mert se íjjal nem találok célba (hozzáteszem van mesterlövész képzettségem), se lándzsával, de még a nagyobb állatokat sem, milyen tippeket tudnátok adni?
2011. aug. 2. 20:07
 7/7 Tom mester ***** válasza:
bemész a boltba. lenyúlsz valamit. gyorsan ledobod az inventorydból, ha jön az őr kifizeted a bírságot. Cuccot felveszed és eladod :D
2011. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!