Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez melyik játék volt? (lent)

Ez melyik játék volt? (lent)

Figyelt kérdés
Az e helyzet h régen játszottam egy játékkal amit már nagyon régóta keresek de nem találom.Úgy kezdődött az egész h egy ilyen bázis szerű helyen voltál(nagyon virtuális volt) És ott voltak ilyen kólás,chips-es autómaták meg ilyen kivetített hologram emberek(v robotok,jah és ált. folyton beszéltek)és úgy jutottál tovább h azokat le kellett lőni.(vmi plazmafegyóval)Utána levő páyán volt egy halott csávó vagy nő nemtoom és volt nála egy villáskulcs szerű dolog azt elvetted tőle mentél tovább ott volt egy ajtó és ott úgy tudtál továbbjutni h volt ott egy panel és oda be kellett ütni valamiféle kódot(idáig jutottam el mindig(fogalmam sincs mi volt a kód).Jah és természetesen 3D-s akció/scifi játék lehetett.Szerintem csak egy demó volt mert amikor mindig kiléptem képeket mutogatott további pályákról meg h ilyen szavakra emlékszek h "full".Meg szerintem egy 2005 előtti játék lehetett tehát nem egy ős régi Dos-ról beszélek(írok).
2011. aug. 3. 19:47
1 2
 1/12 KoviAti ***** válasza:
szerintem a Half-Life nevű gameról beszélsz lehet nem az de nekem először ez ugrott be
2011. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindjárt megnézem :!
2011. aug. 7. 20:47
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem az azért szerintem ennyire durva nem volt:S
2011. aug. 7. 20:52
 4/12 A kérdező kommentje:
De azért köszi:)
2011. aug. 7. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Esetleg


Exodus from the Earth


Hologramm nincs benne,de a 2. pályán egy baltát veszel fel,igaz nem halott ember mellől hanem a falnak van támasztva.Majd egy szám záras kapunk kell tovább haladni.Igaz nem kell kódot be írni csak szét csapni a baltával.


Nem egészen felel meg a leírásodnak,de hasonlít pár pontban XD


Másra nem emlékszel csak ennyire?

2011. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
N.O.V.A. Near Orbit Vanguard Alliance
2011. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem ez az:(( Ömm annyira emlékszek h ez egy olyan CD-n volt ami tele volt játékokkal tehát szerintem demó volt.Ezen kívül még ami a CD-n volt 2 játékra emlékszek(azok is demók)az egyik olyan volt hogy egy autóval elindultál egy szűk utcából mire kiértem mindig ledobott a gép a tálcára:D.A másik egy CS szerű volt.Először beállítottad milyen fegyók meg minden start és asszem 5 db nőt kellett kimenekíteni egy épületből.mikor sikerült ki is dobott a főmenübe(tehát demó)
2011. aug. 8. 00:52
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez sem az de köszönöm:(

mondom az elején egy ilyen virtuális teremben voltál(gondolom ez egy magyarázó szint volt)ott kellett lőni ilyen hologramokat és közben egy női hang beszélt és utasítgatott minket.A végén elteleportáltak és oda érkeztél amit már leírtam

2011. aug. 8. 00:55
 9/12 A kérdező kommentje:
De amúgy ez is valami ürlényes játék volt mert mikor kiléptem mutatott képeket a teljes játékról.Egy olyanra emlékszek hogy egy nagy pókszerű ürlény volt az egyik képen(ha ezzel is segítettem:)
2011. aug. 8. 01:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát mostmár én is kíváncsi vagyok melyik játék ez XD


Ami még eszembe jut a Gunman.Ennek az elején vannak hologrammok és teleport is,de nem kell a hologrammokra lőni és így hírtelen nem emlékszek villáskulcsra meg szám záras ajtóra a 2. pályán :p


A másik ami még eszembe jut az a TECHNO The Base.

Ebben van szám záras ajtó,de így hírtelen nem ugrik be hogy lenne hologramm XD


És végül Judge Dredd:Dredd vs. Death

Ebben van hologramm amire lőni kell,szám záras ajtó is,de villáskulcsra nem emlékszek XDXD.


Mostmár engem is furdal a kíváncsiság melyik game lehet amit keresel

2011. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!