Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van magyar tutoriál quick...

Van magyar tutoriál quick scope-hoz? ( cod6 )

Figyelt kérdés
Linket is, légyszi.
2011. aug. 4. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincsen.


Használd ezt a Create a class kominációt:


Intervention FMJ (lehet barrett is, próbáld ki mindkettőt)

m93 raffica akimbo (van bármelyik pisztolya akimboval, de ez a legjobb)

throwing knife

stun grenade

1. perk: sleight of hand pro

2. perk: stopping power

3. perk: ninja pro


Ez a rész csak PC-nél kell, ha konzolon játszol, hagyd ki:

A játékon belül menj oda, hogy Options -> Controls -> Actions és ott Hold to aim down the sight legyen a jobb gomb.


Itt van ez a videó, tekerd 1:08-hoz, és utána látni fogod (nem kell hallgatni, csak nézni), hogyan is néz ki egy quick scope, és hogyan kell becélozni.


Ezután már csak gyakorolni kell, erre a legjobb a Free for all, mert mindig van kit lőni. Kill streakek legyenek alacsonyak, UAV, Counter-UAV, Predator.


Remélem, ezzel segítettem, sok szerencsét, jó játékot!

2011. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi! Amúgy hol van az a videó?
2011. aug. 4. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:

bocsi, nem tudom, hova tűnt:


http://www.youtube.com/watch?v=1Tjx9_sMEBE

2011. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ps3mon játszok és magamtól tanultam meg:) A lényeg az, hogy úgy irányítsd a célkereszted, hogy ahhoz képest az ellenfél a közepénél legyen. Utána addig nyomd a célzásgombot, amíg meglátod a sniper célkeresztjét( ne célozz sokáig, nagyon röviden)és lövés. Viszont szerintem a 3. perked legyen STEADY AIM,hogy kisebb legyen a célkereszt, vagy commando, hogyha nemakakarsz falling damage-et.:)Egyébként milyen konzolon játszol? Jóljönne egy ilyen magyar haver.:D
2011. dec. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

PC, sajnos a játékkonzolokon 0 a tehetségem.

Azóta kicsit sikerült belejönnöm :D

2011. dec. 14. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!