Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad a The Witcher 2?

Miért akad a The Witcher 2?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy jo cucc kell hozzá, de alap grafikán vinnie kellene....meg amugyis: nem mindig akad...kb 2-3 óránként jön rá ez a laggolás, de az borzaszto, és ráadásul (ha elmentem és betöltöm) de mindig ugyan annál a szakaszoknál(mintha ha 1 láthatatlan vonal lenne ott és ha azt átlépem, akad)

...Valakinek van valami ötlete? :S


2011. aug. 4. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem folyamatos az akadás (csak mondjuk 5 másodpercig tart) akkor az lehet akkor van, amikor tölti be az új területet, olyankor nálam is szokott néha lassulni. Amúgy az ubersampling-et kapcsold ki (asszem Legjobb Mintavételnek lett fordítva) ha még nincs, az elég sok erőforrást fogyaszt, és a maximum gépigény alatt nem érdemes próbálkozni vele.
2011. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
azt tudom...kiis van kapcsolva...mondoma legkisebbre állitottam MINDENT (640es felbontás)...amugy meg amikor tölti be a teröltet akkor toom h laggol meg akkor alul forog a kos kigyo is de ez nem tölt :S és ha belemeek 1 laggba min 5 perc mire kijövök belöle jopbb esetekben...de legtöbször ki se jövök belöle...mindent megprobáltam de semmi =(...pls valaki segitsen :S
2011. aug. 4. 19:26
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet nagyon szét vannak szórva játék fájljai, ezért csinálja. Egy töredezettség-mentesítés (külső programokkal, vagy ha a Windows-t használsz, akkor akár annak a sajátjával is) nem árthat.

A másik ami eszembe jut: hogy nagyon melegedik a géped. Ugye azt írtad, hogy 2-3 óra alatt jön elő. Ennyi idő alatt a géped felmelegedhet, amit teljesítmény-romlás kísér. Mondjuk nem ártana ellenőrizni, ezekre vannak programok (AIDA64 mondjuk, van ennek egy régebbi, ingyenes verziója akár) amivel ellenőrizhető a hőmérséklet, azt viszont már neked kell megállapítani, hogy túl meleg, vagy sem (a procitól meg egyebektől is függ, hogy mi is az a hőmérséklet, ami már teljesítményromlással jár). Ha kiderül, hogy nagyon melegedik, akkor nem ártana kifújatni belőle a port (lehet azért melegedik jobban), illetve ha ez sem orvosolja, akkor egy új ventilátor beszerelését is meg lehet fontolni. Ezt az elméletet cáfolni látszik az, hogy mindig ugyanott kezd laggolni, de nekem egyelőre ez a két dolog tűnik logikusnak.

2011. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tördezetségmentesytést már csináltam 2 szer is de sajna semmi :S maxx a játék ment 1 pöppet jobban, de az amugy is ment mikor nem akadt...mielött fölraktam azelött 1 héttel pucoltam ki teljes egészében a gépet, de az a baj, ha bekapcsolom a játokot, és az a bizonyos lag elött van elmentve, betöltöm és akkor is akad :S.....de azért köszi az ötletet.
2011. aug. 5. 11:04
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet direkt szívat a játék :D Több ötletem már tényleg nincs.
2011. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
tedd fel az patch-eket, talán segít
2011. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
1.3 az utcso rajta :S
2011. aug. 8. 12:53
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor próbáld a 1.3.5 asszem azis vanmár de lehet hogy tévedek
2011. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Velem is detto ugyanez van. Megvan az ajánlott gépigény, minden minimumra állítva, összes patch felrakva és szívat.

Szerintem direkt élvezi. Nagyon elcseszték ezt a játékot, rámentek az überfaxa grafikára és ez minden más rovására ment.

2011. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

12:03: Ez azért nem igaz, csak a csalódottság mondja belőled (amit mondjuk meg is értek),.

Sajnos halvány lila gőzöm sincs mi lehet a baj (előbb már leírtam ami anno eszembe jutott), talán meg lehetne próbálni még egy teljes uninstallt (Registry bejegyzések törlésével, stb.) majd újra telepíteni, rápakolni a legújabb patch-et (1.35-ös), töredezettségmentesítés, elindítás, közben imádkozás. De már tényleg kifogytam az ötletekből.

2011. aug. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!