Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ban a sim magától...

A sims 3-ban a sim magától felveszi a magot, követ, bogarat, tehát amit talál vagy rá kell az adott dologra kattintani?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
rá kell kattintani
2011. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

rákattintasz az adott dologra (pl. lepke) és kijön a "fogja meg" opció. És vagy sikerül neki megfogni vagy nem. Köveknél szintén "vegye fel" opció van, de ugye a kő nem szalad el :)


Aztán ha a kő az eszköztáradban van, kijön az opció "olvassza be" (a drágaköveknél nem emlékszem mit ír ki) És a postaládádban lesz pár nap múlva. Egyszer simem berakta a postaládába, épp akkor jött a postás és azonnal megkaptam:)


Lepkéket, bogarakat pedig ha kíhúzod, akkor kis terráriumfélében a lakás dísze lehet a pillangó, vagy bogár, amit nem kell etetni, beadhatod a tudományos laborba őket, elengedheted és átnevezheted.


A magokat meg 7. szinttől elültetheted, ha az ezköztáradban ráklikkelsz, akkor kijön az "ültesse el" opció

2011. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de ugye a katakombákban is lehet mindenfélét találni?
2011. aug. 5. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen : köveket,magokat,gumikacsát és rejtéjes törp urat
2011. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Arra a katakombákra gondolsz, amelyek a temeto múzeumában van? és hogyan veszi fel ott benn a magokat? én egyszer bementem /vagyis a simem/ és leégve és osszefenve jottem ki.
2012. aug. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
uccsó: ott nem lehet felszedni, nem mindig lehet ott dolgokat találni, de ha talál, akkor azt automatikusan megkapja az eszköztárába, és erről baloldalt, fent kapsz egy értesítést is
2012. aug. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a mauzóleumban könyveket is lehet találni, én már találtam ^^
2012. aug. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. aug. 4. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!