Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit jelentenek a kártyalapok?...

Mit jelentenek a kártyalapok? Nem tudok kártyázni! FONTOS PLS!

Figyelt kérdés

egyik ismim mondta menjek át hozzá egyik nap és majd kártyázunk...én viszont soha életemben nem kártyáztam!!! nem vonzott! de beégni sem akarok. na most neten nézelödtem, de nem értek pár dolgot. a szivet, a makkot, stb hogy nevezik? és melyik az ász? illetve a tök...nem magyar kártyánál pedig az a lóhere ? és az a rombuszféleség ? a J-t a Q-t stb hogy kell nevezni játék közben ? semmit sem értek! linkelhetnétek is hátha kitudok igazodni mert én semmit se találtam neten amiből érthetnék valamit. és akkor már mondhatnátok pár kártyajátékot is, az alapabbakat, hogy valamennyire legyen fogalmam a dolgokról. bocsi a h*lye kérdésért.. köszi a válaszokat.

15/F


2011. aug. 5. 11:46
 1/2 anonim válasza:

Hát az ismerősöd valószínűleg pókerezni akar veled. Legalábbis nálunk a "gyere át kártyázni" azt jelenti :) Írd be google-ba hogy texas holsem póker szabályai ... és ki dob egy csomót. Amit most nézegedtem azok közül nekem ez a leg áttekinthetőbb oldal : [link]


Sok sikert! :)

2011. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A-ász

Q-dáma

J-jumbo

2011. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!